Skiing Fred

iOS Cihazlar İçin Kayak Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 50.9 MB
  • Version 1.0.6
  • Dil İngilizce
  • Firma Diego Ruiz © Dedalord Games
Skiing Fred, iphone ve ipad'lerinizde ücretsiz oynayabileceğiniz, düşmandan kaçış konulu  bir aksiyon oyunu. 3D grafiklere sahip oyunda, hareket alanı ve çeşitliliği artı bir özellik olarak göze çarpıyor.

Skiing Fred, düşman tarafından kovalanma konulu, aksiyon tarzı beceri oyunlarından. Yalnız oyun, hareket çeşitliliği bakımından türdeşlerine oranla biraz daha avantajlı. Tabi bu hareket çeşitliliği oyunu biraz daha zorlaştırmakla beraber, oyuna alıştıkça bu zorluk eğlenceye dönüşmekte.

Diğer benzerlerinden bildiğimiz üzere, oyunda yakalanmamaya çalışan karakterimiz bulunuyor. Karakterimizin kaçışını snowboardla yapması oyunun zevkli bir yanı. Ayrıca kaçış sırasında yolunuza birçok engel ve düşman çıkmakta. Belirttiğimiz gibi oyunun geniş hareket alanı ve çeşitliliği sayesinde beceri isteyen özel hareketlerde mevcut ve ekstra puanlar kazandırmakta. Oyunun bir diğer artısı da; arkadaşlarınızla ortak görevler yapma, onlarla yardımlaşma ve yarışabilme durumu. Oynarken olabildiğince altın da toplarsanız, bu altınlarla yeni karakter açabilir, ya da çeşitli yardımcı araçlar satın alabilirsiniz.

Skiing Fred, bu tür kaçış konulu ksiyon oyunlarını sevenlerin muhakkak denemesi gereken bir oyun. Kesinlikle tavsiye edilir.

Daha Fazla Göster
Skiing Fred indir
DİĞER SÜRÜMLER